HILOOK THC-B120-M 2MP 2.8MM TVI DIŞ MEKAN
1.103,52 TL
Kategori
Stok Kodu
ye_HILOOKAHDB120
Stok Miktarı
0 Adet
Fiyat
* 103,44 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜNÜ PAYLAŞ
TÜM ÜRÜNLERİMİZ STOKLARIMIZDAN SATIŞA SUNULMAKTADIR.
2MP Dış Ortam IR Mini Bullet Kamera• 2MP CMOS Sensör • 0.02 Lux • 2.8mm sabit lens • ICR • AGC • BLC • DWDR • DNR • Aynalama • Akıllı IR • HD-TVI/AHD/CVI/CVBS desteği • 12VDC • IP66 • 20m IR mesafesi • Plastik Gövde
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HILOOK THC-B120-M 2MP 2.8MM TVI DIŞ MEKAN ye_HILOOKAHDB120